Na dobry początek

UDOSTĘPNIJ:

NA DOBRY POCZĄTEK, CZYLI JAK ZACZĄĆ PRACĘ  Z PERFECT MIX2?

Zastanawia Cię jakie informacje są najważniejsze na starcie pracy z Perfect Mix2?

Witaj w zakładce „dobry początek” – poniżej znajdziesz kilka najważniejszych informacji.

Urządzenie Perfect Mix2 lubi dawać wybór!

Aby zapewnić Ci jak największą swobodę w wyborze opcji gotowania, Perfect Mix2 udostępnia Ci 3 podstawowe sposoby pracy:

  1. Możesz używać urządzenia w trybie ręcznym: tu samodzielnie określasz ustawienia temperatury, prędkości i czasu dla dań, które przygotowujesz.
  2. Wypróbuj przepisy zintegrowane!
    W tym sposobie pracy poszczególne etapy przepisu i czynności, które należy wykonać wyświetlać się będą na ekranie, krok po kroku! Perfect Mix2 przeprowadzi Cię „za rękę” przez cały proces przygotowania receptury!
  3. Korzystaj z programów automatycznych: parametry temperatury, czasu i prędkości są tu wstępnie zdefiniowane i zapisane tak, aby zapewnić szybki dostęp do funkcji najczęściej używanych.

Oczywiście nie musisz ograniczać się w trakcie pracy do jednego sposobu!
Przełączaj się z jednego sposobu na drugi, przesuwając palcem w prawo lub w lewo ekranu. Możesz także dotknąć jednej z 3 małych kropek na dole ekranu.Szybka pomoc – Perfect Mix2 nauczy Cię sam!

Czy wiesz, że urządzenie Perfect Mix2 oferuje Ci szybką pomoc dzięki wbudowanemu samouczkowi?
Zaprezentuje Ci w nim swoje podstawowe funkcje, a także pokaże instrukcje prawidłowego montażu i użytkowania.

Choć Twój Perfect Mix2 jest niezwykle intuicyjny w obsłudze, warto sprawdzić informacje zawarte w samouczku. Być może odpowiedzą na któreś z Twoich pytań lub pokażą nieodkrytą przez Ciebie do tej pory funkcję.

Pamiętaj – jeśli masz pytania dotyczące swojego Perfect Mix2, możesz skontaktować się z nami od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00-16.00: